Sevgili Ziyaretçi,

Türkiye'nin en büyük Parfüm Forumu Kokuyorum.net forumumuza Hoşgeldiniz. Aşağıdaki linkten ücretsiz üye olabilirsiniz. Lütfen üyelik sonrası forum kurallarımızı okuyunuz.

Üye Ol

Yönetimsel Değişiklikler

Konusu 'Genel Duyurular' forumundadır ve MD tarafından 10 Haziran 2020 başlatılmıştır.

By MD on 10 Haziran 2020 00:14
 1. MD

  MD Founder Administrator
  Yönetici Administrator

  Katılım:
  16 Mart 2015
  Mesajlar:
  2.171
  Beğenileri:
  8.203
  Forumumuzun günden güne gelişmesi ile hasıl olan yönetici ihtiyaçları bazı moderator arkadaşlarımızın özel sebeplerden aramızdan ayrılması ile iyice artmıştı, bu sebepten foruma kuruluş aşamasında çokça emeği olan ama son dönemde yine iş vb. gibi sebeplerle forumda aktif olamayan bendeniz @MD, @asumer, @burhany ve @Erkan Ağa kurucu admin (Founder Administrator) seviyesine getirilmiş olup, yine moderatorlük görevini layıkıyla yerine getiren @rasta82 bundan sonra admin (Administrator) olarak görev yapacaktır, forumda bugüne kadar başarıyla moderatörlük görevini yürüten @azzura ve @Ertuğrul Senior Moderator olarak görevlerine devam edecek olup, aramıza yeni katılan @xPixa ve @hlttmz ise Mid-Level Moderator olarak görev yapacaklardır, son olarak aramıza yeni katılan ve inovatif fikirleri ile foruma katkı sağlayacağını düşündüğümüz @ugurtepe Junior Moderator olarak görev yapacaktır.
  Yeni katılan arkadaşların forumumuza dinamizm katacağına inancım sonsuz olup başarılar dilerim, bu platformda bulunan herkesin bu forumun hem üyesi hem de sahibi olduğunu asla unutmamasını rica ederim.  -----

  DİPNOT
  Öneri ve dilekleriniz için buradaki başlığı,
  Şikayetleriniz için buradaki başlığı kullanmanız önemle rica olunur.

  ----
   
  #1
  cantona8, Orangeverte, kuzgun1984 ve diğer 24 kişi bunu beğendi.
Tags: bu makale etiketlenmedi

Mesaj

Konusu 'Genel Duyurular' forumundadır ve MD tarafından 10 Haziran 2020 başlatılmıştır.