Eski Atari Salonları,Oyunlar ve Favori Karakterleriniz

cctaymaz

Eau de Cologne
Katılım
4 Şub 2020
Mesajlar
53
Valla acayip duygulandım be hakkaten ne güzel günlerdi. Çok güzel bir çocukluk geçirmişiz. Hiç unutamadıklarım ve en sevdiklerim Mustafa ve Contraydı.
 

RGPDBN007

Pure Parfum
Satış Onaylı
Katılım
16 Şub 2016
Mesajlar
824
Yıl 1995, Mortal Kombat da favorim Johnny Cage idi. Hele Finishim yazdığında ikili ve üçlü kafa koparma (ölümcül vuruş) dediğimiz vuruş yapınca acayip zevkliydi. Ateri salonunda üçlü kafa koparmak çok zordu. Seri ve çok hızlı olmak gerekiyordu. Yanılmıyorsam 2 ileri bir geri ya da 3 tane ileri şekilde Ateri koluna vurup yumruk tuşuna basıyorduk. Bunu yapabilene bazen Ateri salonu sahibi bedava jeton verirdi. Mustapha., Hannah bir Jack vardı oynadığımız oyunlar içinde. Street Fight da Roberts Vs Ryu
Yalan oldu hepsi. Gençliğim eyvah

JNY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

yasin koc

Pure Parfum
Satış Onaylı
Katılım
9 Şub 2018
Mesajlar
680
Commodore 64 amiga 500 Lara kutu Nintendo ile geçti gençliğim.

Eski lise defterlerimde mortal kombat comboları fatality leri animality ve frendship leri yazılıdır ve hala saklarım.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

junleon

Eau de Cologne
Katılım
14 Mar 2021
Mesajlar
5
Eskiden sokak aralarında çoçuklar rahat rahat oynardı. Atariye gitmek birlikte diğer mahallelere bisiklet sürmek. Çocukken bisikletime atlar ordan oraya mahalleleri dolaşırdım. Şimdiki nesil için imkansız. Türlü türlü belalar türedi sokaklarda. Çocuğun başına acaba ne gelir diye rahat bırakamıyoruz. Özellikle erkek çocukları özgüven kazanamıyor bu yüzden. Ülkede girişimcilik ruhu bu kadar yoksunsa sebepleri hep erken yaşlarda aranmalı. Muhtemelen gelecek nesil dahada içe dönük bir hayat tercih edecek.
 
Üst